Podmenu:

Křesťanská akademie

Další informace o České křesťanské akademii na webu: http://www.krestanskaakademie.cz/

Aktuální program

středa 22. 11. 2017 - Jan MOLÁČEK: Česká politická scéna v kontextu Evropy, Evropské a křesťanské hodnoty (diskuzní večer)
Pohlédneme na povolební vývoj u nás a na náš vztah k Evropské unii. Jaké jsou problémy a jaký máme přínos z EU? Jsme rukojmí nebo černí pasažéři Evropy? Máme co Evropě nabídnout? Jaká je naše orientace? Kam patříme? Jakou rychlost zařadit?
Jan Moláček je nezávislý novinář, reportér a moderátor. Byl zahraničním zpravodajem ČT na Blízkém Východě, v Berlíně, Moskvě a Vídni. Věnuje se investigativní žurnalistice, působil v redakci Reportérů ČT. V poslední době mj. moderuje v Českém rozhlase Dvacet minut Radiožurnálu.

čtvrtek 15.2. 2018 – MUDr. Radkin HONZÁK: Smích a humor v životě i v medicíně
Radkin Honzák je ambulantní psychiatr IKEM a REMEDIS, sekundární lékař Psychiatrické léčebny Bohnice, asistent ÚVL 1.LF UK. Kloní se k psychosomatickému myšlení, tedy bio-psycho-socio-spirituální konncepci. Je autorem mnoha populárních knih, např. Všichni žijem v blázinci, Jak se asertivně prosadit, Úzkost.

úterý 6.3.2018 – Prof.RNDr. Pavel CEJNAR, DSc: Kvantová fyzika – od údivu k aplikacím
Pavel Cejnar vystudoval Matematicko-fyzikální fakultu UK. V Ústavu částicové a jaderné fyziky UK se zabývá modelováním struktury atomových jader.

Pravidelné místo a čas konání: ve sboru Českobratrské církve evangelické v Husově ulici 199/15 v Ml. Boleslavi vždy v 19:00 h.

Místní skupina v Mladé Boleslavi

Místní skupina v Mladé Boleslavi byla založena v r. 1994.
Kontakt: Miroslav Jirounek
tel.: 724 036 963, e-mail: jirounek@essentials.cz

Přehled již uskutečněných akcí

V přiložených souborech vidíte celou historii místní skupiny.

Ke stažení: ka-history-4.pdf, 635 kB; ka_20_let.pdf, 398 kB

Proč dáš na řeči lidí? (1 Sam 24,10)