15.09.2012, autor: P. Kamil Škoda, kategorie:

Farní ohlášky z neděle 16. září 2012

Dnes slavíme 24. v mezidobí (dnes ještě mše sv. v latině podle misálu Jana XXIII. v 14:00 hod)
Památky a svátky tohoto týdne:
Pondělí: Sv. Roberta Bellarmina, biskupa a učitele církve
Středa: Sv. Ondřeje Kim Tae-gona, kněze, Pavla Chong Ha-sanfa a druhů, mučeníků
Čtvrtek: Svátek Výročí posvěcení katedrály
Pátek: Svátek sv. Matouše, apoštola a evangelisty
Příští neděle: 25. v mezidobí.

1. Ve výuce náboženství se učinily tyto časové změny:
v kategorii 6. – 8. třída: čtvrtek 16:10
9. třída a starší: pátek 16:15

2. Ve středu jste všichni zváni na přednášku Křesťanské akademie tentokrát se známým přírodovědcem a teologem: P. Markem Orko Váchou. Přijede k nám s přednáškou Evoluce z hlediska teologie. Začátek v 19:00hod. v modlitebně evangelické církve v Husově ulici.

3. V sobotu se v kostele sv. Mikuláše ve Vinci uskuteční přednáška p. Herčíka o tomto románském kostelíku. Začátek v 9:30hod.

4. V pátek 28. 9. se koná tradiční pouť ke sv. Václavu do Staré Boleslavi. Z naší farnosti bude vypraven autobus, který poveze poutníky tam i zpět. Prosíme, přihlašujte se na stolečku v kostele. Cena bude stanovena podle počtu zájemců.

5. V sobotu 6. října se uskuteční dětská pouť autobusem do Hejnic. Je určena prvořadě pro děti, ale mohou se zúčastnit i jejich rodiče. Přihlašujte se na stolečku v arciděkanském kostele.

6. Příští neděli se koná sbírka na diecézní charitu.

Duchovní správa vám všem děkuje za vaše modlitby a dary i zapojení se do života farnosti.

Hezkou neděli a požehnaný celý týden!

Kdo jsi, Pane? (Sk 9,5)