5. neděle velikonoční

05.05.2012, autor: P. Kamil Škoda, kategorie:

Farní ohlášky z neděle 29. dubna 2012

1. Dnes slavíme 5. neděli velikonoční.
Svátky a památky tohoto týdne:
Úterý: Panny Marie, Prostřednice všech milostí
Sobota: Sv. Pankráce, mučedníka

Příští neděle: 6. velikonoční.

2. Na stolečku v kostele se nachází list na úklidy našich kostelů. Prosíme, zapište se na úklid tohoto týdne. (v pátek uklízeli jen 2 lidé!!!)

3. Po celý květen bude po všednodenní a večerní mši sv. májová pobožnost.

4. Ve středu bude v 19:00 hod. na faře biblická hodina.

5. Zhruba jednou za 5 let se koná v naší republice Celostátní setkání mládeže. Všichni mladí od 14 do 30 let jsou na toto setkání srdečně zváni a vyzýváni, aby se zúčastnili. Celé setkání (letos ve Žďáru n. Sázavou – 14. – 19.8.) je vedeno v duchu radosti prožívání víry ve společenství s druhými.
Každý z nás farníků může pomoci mladým tím, že si zakoupí za 50 Kč (v zákristii nebo na faře) propagační obrázkovou magnetku, z jejichž prodeje se Setkání mládeže částečně financuje. Ti co si koupí 4 a více magnetek navíc v naší farnosti postupují do slosování o výherní cenu.

6. Příští neděli se při mši sv. v 10:30hod uskuteční slavnostní stužkování čekatelů na první svaté přijímání.

7. Tyto ohlášky je možné si objednat a nechat také zasílat na Vaši emailovou adresu.

Duchovní správa vám všem děkuje za vaše modlitby a dary i zapojení se do života farnosti. Přejeme vám všem krásnou neděli a opravdovou radost ze zmrtvýchvstalého Krista.

Ke stažení: 5.-nedele-velikokonocni.doc, 26 kB

Pane, ty máš slova věčného života. (J 6,68)