Do nového školního roku s Božím požehnáním

07.09.2009, autor: M. Mareš, foto A. Spišák, kategorie: Fotogalerie
Mše pro rodiny s dětmi v Libošovicích a zápolení dětských týmů

V sobotu 5.9. jsme navázali na loňskou mši pod širým nebem, tentokráte jsme ale, vzhledem k počasí, využili pohostinství kaple Domu pokojného stáří v Libošovicích.
Potom již byly rozlosovány dětské skupiny, které po krátkém putování směrem k Rytířské Lhotě čekalo několik obtížných úkolů. Projížďka na koni, střelba z luku/kuše, hledání květin, hvězdářské minimum, slaňování z převisu, vodní hrátky a rybolov. Po vyplnění náročného kvízu nám přišli poděkovat místní tři králové za letošní lednovou sbírku - elektrické polohovací lůžko bylo příkladem toho, co z výtěžku letošní boleslavské sbírky mohlo být pořízeno.
Poděkování za organizační zajištění patří všem - nejvíce I. Kolínové, Z. Švábovi, I. Mladenovovi a oběma duchovním - Radkovi i Kamilovi.
Díky dvornímu fotografovi A. Spišákovi byly zachyceny veškeré klíčové momenty dětského zápolení - viz fotogalerie.

Fotogalerie více než 500 snímků je zde.

Libošovice

07.09.2009 23:19:59

Pane, ty máš slova věčného života. (J 6,68)