Hlavní menu:


Farní rada 19.9.2007

17.10.2007, autor: Milan Mareš, kategorie: Farní rada

Farní rada doporučuje provést rekonstrukci domu v Havlíčkově ulici. Za tímto účelem jednat s vlastníky - P. Hlouchem a biskupstvím. Jednání s P. Hlouchem již proběhlo 7.10. s pozitivním výsledkem, jednání s gen. vikářem nás teprve čeká.
Farní rada vzala na vědomí přesun Mateřského centra ze suterénu Havlíčkovy do prostor na Rozvoji. Plexi zábrany proti ostřiku ze silnice u fary jsou dosud ve schvalovacím procesu na radnici. Úspěch jsme zaznamenali při žádosti o dotaci na rekonstrukci kostela v Horkách.
Je připravována dohoda o dlouhodobé spolupráci mezi naší farností a farností partnerského města Dieburg v Německu.


Biblický citát na dnešní den
Do domu Hospodinova půjdeme s radostí. (Ž 122,1)
Římskokatolická farnost - arciděkanství Mladá Boleslav | Tel.: 326 324 115 | E-mail: rkfarnost_mb@centrum.cz
© Design, redakční systém Navi4D: WebDesignum.cz 2007 |