Hlavní menu:


Gospel v MB

19.05.2013, autor: M. Mareš, foto M. Zavadil, kategorie: Stalo se
Strhující koncert brněnské gospelové skupiny a debut boleslavského gospelu

V sobotu 18.5. dynamika projevu brněnského gospelové sboru strhla do pohybu i zpěvu početné obecenstvo v aule Pekařova gymnázia. Brno gospel choir předvedl, že chválit Pána i děkovat lze z plného srdce i hrdla. Nadějí pro boleslavské příznivce gospelu je vznik místního pěveckého gospelového sboru. Je-li Vám gospelový projev blízký a chcete-li radostně Pánu sloužit i svým hlasem, neváhejte se k začínajícímu sboru připojit.

Tři fotografie alespoň trochu dokumentují atmosféru z prvotřídního hudebního i duchovního zážitku.

Gospel

Gospel
19.05.2013 22:12

Biblický citát na dnešní den
Do domu Hospodinova půjdeme s radostí. (Ž 122,1)
Římskokatolická farnost - arciděkanství Mladá Boleslav | Tel.: 326 324 115 | E-mail: rkfarnost_mb@centrum.cz
© Design, redakční systém Navi4D: WebDesignum.cz 2007 |