Hlavní menu:


I dnes se koledovalo...

03.01.2013, autor: P. Kamil Škoda, Václav Šebesta, kategorie: Farní Charita
město, 7. brána, ...

Střípek z Tříkrálové sbírky

Dneska jsem šel s přáteli z farnosti koledovat jako Melichar k sedmé bráně Škoda Auto v Mladé Boleslavi. Reakce lidí byla různá. Mnoho lidí nás obcházelo velikým obloukem, od jiných se nám zase dostalo zamračených pohledů a pokřiků "tři králové jsou až v neděli, pánové". Nejvíce a vlastně jediné vlídnosti se nám dostalo povětšinou od starších paní, a lidí s nějakým tělesným postižením. Myslím, že oni si služby charity dokáží nejlépe vážit. Skutečně musíme něco postrádat, abychom si toho dokázali vážit?

Václav Šebesta, koledník Mladá Boleslav


Biblický citát na dnešní den
Náš Bůh nám dopřál, že se naše oči rozjasnily. (Ezd 9,8)
Římskokatolická farnost - arciděkanství Mladá Boleslav | Tel.: 326 324 115 | E-mail: rkfarnost_mb@centrum.cz
© Design, redakční systém Navi4D: WebDesignum.cz 2007 |