Hlavní menu:


Jablonné v Podještědí 2008

01.06.2008, autor: Petr Brzobohatý, kategorie: Pouť
Jablonné v Podještědí 2008
Farní pouť - 31.5.2008

Naše farnost uspořádala pouť k Svaté Zdislavě do Jablonného v Podještědí. Za účasti otce arciděkana Józefa Szeligy. Cesta velmi rychle uběhla za zpěvů a modlitby růžence. Zájem o pouť byl překvapivě veliký, obsadil se celý autobus. Poutníci se účastnili hlavní mše svaté v Bazilice Svatého Vavřince a Svaté Zdislavy (hlavní celebrant Mons. biskup Pavel Posád), osobních adoracích u hrobu Svaté Zdislavy, svátosti smíření a návštěvy blízké zázračné studánky atd.. Bohatý duchovní program si lidé doplnili o poutní atrakce ve městě. Odpoledne jsme se spokojeně a šťastně vrátili domů.
P.B.

Fotogalerie je přístupná z tohoto místa.

Článek na stejné téma od Vaška Nováka.


Biblický citát na dnešní den
Náš Bůh nám dopřál, že se naše oči rozjasnily. (Ezd 9,8)
Římskokatolická farnost - arciděkanství Mladá Boleslav | Tel.: 326 324 115 | E-mail: rkfarnost_mb@centrum.cz
© Design, redakční systém Navi4D: WebDesignum.cz 2007 |