Hlavní menu:


Králem bude dítě

24.12.2010, autor: M. Mareš, kategorie: Duchovní
Vánoční zamyšlení K. Lachmanové

Politika má být správou věcí veřejných, tedy nikoliv pouze a jedině starostí o vlastní (stranickou) pokladnu. Volební sliby jsou pryč. Podle ovoce lží a výmluv je dobře poznatelné, kdo z těch na momentálním politickém trůnu chce opravdu sloužit lidem. Moc zla je dočasná, Kateřina Lachmanová vyslovuje nadějné: Boží království prostě nijak nesouvisí s ničím, co zakládá lidskou prestiž. Nic moc tam neznamenají peníze, nestaví se na výkonech ani na elitních jedincích.

» Přejít na článek Králem bude dítě na webu www.christnet.cz.

Biblický citát na dnešní den
Do domu Hospodinova půjdeme s radostí. (Ž 122,1)
Římskokatolická farnost - arciděkanství Mladá Boleslav | Tel.: 326 324 115 | E-mail: rkfarnost_mb@centrum.cz
© Design, redakční systém Navi4D: WebDesignum.cz 2007 |