Hlavní menu:


Městské misie 14.-21.5.

26.04.2023, autor: M. Mareš, kategorie: Pozvánky
Městské misie 14.-21.5.
Podrobný program na celý týden

Každý, kdo se alespoň jednou skutečně setkal s Ježíšem Kristem, má v sobě velkou touhu potkávat ho znovu a znovu a znovu, až dokud On sám nepřijde ve slávě. Proto jdeme všude tam, kde to je možné: přicházíme na Eucharistii, na zpověď, scházíme se s jinými věřícími, neboť kde se dva nebo tři sejdou v Jeho jménu, On sám je mezi nimi. Je tu s námi, neboť to přislíbil. Převzato z webu Rieka života

Obnovit svůj plný život s Pánem a ukázat Pána i těm, kteří hledají pokoj (neklidné je srdce naše, dokud nespočine v Tobě) - to je veliká šance pro nás i naše město, kterou misijní tým přináší. Nepromarněme ji a využijme zbývající čas k modlitební přípravě, rozhovorům i pozváním.

Farní misie organizují redemptoristé, v této činnosti je podporuje společenství Rieka života v Podolínci.

Program se uskuteční v arciděkanském kostele Nanebevzetí Panny Marie.

Během misií probíhá paralelní program pro řeckokatolickou farnost v ukrajinštině v kostele sv. Jana Nepomuckého.

Ke stažení: Program misií v MB, 2 MB


Biblický citát na dnešní den
Udělám z vás rybáře lidí. (Mt 4,19)
Římskokatolická farnost - arciděkanství Mladá Boleslav | Tel.: 326 324 115 | E-mail: rkfarnost_mb@centrum.cz
© Design, redakční systém Navi4D: WebDesignum.cz 2007 |