Hlavní menu:


Modlitba za zdar setkání ActIv8 a WYD v Sydney

12.04.2008, autor: Václav Novák, kategorie: Duchovní

Modlitba za ActIv8

Při znamení kříže můžeš denně vyprošovat Boží požehnání a milost Ducha svatého pro setkání mládeže. Zároveň se toto znamení kříže pro tebe může stát kratičkým rozjímáním nad vírou, nadějí a láskou.

Ve jménu Otce, který nás obdařuje láskou skrze svého Syna a který nás darem Světových dnů mládeže zve k aktivnímu životu víry ve společenství církve,

i Syna, který se nechal z lásky k nám ukřižovat, aby nám přinesl uzdravení a milosrdenství, a který nás učí nést naše kříže s odvahou a nadějí,

i Ducha Svatého, který proměňuje naše srdce a dává nám sílu být svědky Ježíše Krista až na konec země.

Prosíme, ať také pouť mládeže na Velehrad přinese požehnání do života mladých lidí a podnítí je k obrácení, aby na přímluvu Panny Marie a pod její ochranou našli spásu. Amen.

Modlitba Světového dne mládeže 2008

Bože, náš Otče, zasvěcujeme ti Světové dny mládeže 2008 v Sydney. Provázej a ochraňuj papeže Benedikta a všechny představené Církve. Inspiruj a veď ty, kteří připravují Světové dny mládeže. Sjednoť a ochraňuj je svou otcovskou láskou. Amen.

Pane Ježíši Kriste, než jsi vystoupil k Otci, slíbil jsi, že pošleš svého svatého Ducha, abychom mohli být tvými svědky až na konec světa. Požehnej a rozmnožuj plody úsilí všech organizátorů a dobrovolníků. Pomoz nám vzít svůj kříž a následovat tě pod nebeským znamením Jižního kříže. Amen.

Duchu svatý, vylij svoji milost na celou Austrálii, nazývanou zemí Ducha svatého, a daruj nám nové Letnice. Pomoz této zemi, aby přivítala mladé lidi z celého světa s otevřenou náručí. Mladým, kteří přijedou, daruj milost obrácení, hlubší víru a lásku ke všem lidem. Umožni jim budovat novou civilizaci života, lásky a pravdy. Ať se stanou pravdivými svědky tvé moci a milosti. Amen.

Panno Maria Jižního kříže, Pomocnice křesťanů, oroduj za nás. Blahoslavená Marie MacKillop, oroduj za nás.

Ke stažení: K vytištění v pdf, 101 kB


Biblický citát na dnešní den
Náš Bůh nám dopřál, že se naše oči rozjasnily. (Ezd 9,8)
Římskokatolická farnost - arciděkanství Mladá Boleslav | Tel.: 326 324 115 | E-mail: rkfarnost_mb@centrum.cz
© Design, redakční systém Navi4D: WebDesignum.cz 2007 |