Hlavní menu:


Národní svatováclavská pouť

15.09.2018, autor: M. Mareš, kategorie: Pouť
Národní svatováclavská pouť
Pěšky z Mladé Boleslavi

V pátek 28.9. chceme ve Staré Boleslavi uctít památku sv. Václava účastí na mši svaté v 8:30 v kryptě v bazilice sv. Václava. Na pouť dlouhou 38 km vyrazíme ve čtvrtek večer 27.9., zahájíme požehnáním ve 21:45 u kostela NPM. Trasa bude převážně po turistické značce - půjdeme přes Zámostí a Benátky n. Jizerou. Doporučenou výbavou je čelová svítilna. Ve Staré Boleslavi máme dohodnutou ranní kávu/čaj.

Plánovaný návrat je vlakem v 11:32 na zastávku Mladá Boleslav - město (odjezd 10:00 Stará Boleslav, Všetaty 10:40).

Organizátorem pouti je M. Mareš, rozhodnutí o ev. jiném místu a čase startu kvůli deštivému počasí bude přijato ve středu 26.9. večer, zobrazeno na farním webu a sděleno všem přihlášeným na jejich kontakt. Přihlašovací list je na stolečku s tiskovinami. Přihlásit se lze i mailem na:
mimares (zavináč) seznam (tečka) cé zet

» Přejít na článek Národní svatováclavská pouť na webu www.apha.cz.

Biblický citát na dnešní den
Náš Bůh nám dopřál, že se naše oči rozjasnily. (Ezd 9,8)
Římskokatolická farnost - arciděkanství Mladá Boleslav | Tel.: 326 324 115 | E-mail: rkfarnost_mb@centrum.cz
© Design, redakční systém Navi4D: WebDesignum.cz 2007 |