Hlavní menu:


Předběžný program Noci kostelů

05.04.2011, autor: M. Mareš, kategorie: Pozvánky
Letos se zapojí osm objektů

V mnohém bude letošní program dne 27.5. obdobný tomu loňskému. Zahájíme ekumenickou bohoslužbou, otevřena bude městská věž i věž kostela sv. Jana. Počítáme s koncertem řeckokatolického chrámového sboru i koncerty varhanními. Stejně jako v loňském roce se můžete těšit na poutavé přednášky PhDr. Herčíka - v 19.10 v kostele NPM, ve 20.00 v kostele sv. Bonaventury a ve 20.50 v kostele sv. Havla. Poutnický pas bude tentokrát možné nechat orazítkovat na těchto místech:
Kostel Nanebevzetí Panny Marie
Kostel sv. Jana Nepomuckého
Kostel sv. Havla (ČCE)
Modlitebna JB
Modlitebna ČCE (CB)
Modlitebna CČSH
Kostel sv. Bonaventury a piaristický klášter (Škoda Auto a.s.)
Sbor českých bratří (město Mladá Boleslav)

Předběžný program naleznete v příloze. Noc kostelů je podporována celou řadou významných osobností církevního i veřejného života. V litoměřické diecézi Noc kostelů svým jménem zaštítili Mons. Jan Baxant, biskup litoměřický, MUDr. Jiří Besser, ministr kultury ČR, Mgr. Stanislav Eichler, hejtman Libereckého kraje a MUDr. Raduan Nwelati, primátor města Mladá Boleslav.

Fotogalerii z loňské akce si můžete zobrazit z archivu - zvolte v prvním řádku našeho webu "Fotogalerie" a odrolujte si na referát z loňské Noci kostelů.

Ke stažení: Noc2011_1.pdf, 1 MB


Biblický citát na dnešní den
Vůbec nepřísahejte! (Mt 5,34)
Římskokatolická farnost - arciděkanství Mladá Boleslav | Tel.: 326 324 115 | E-mail: rkfarnost_mb@centrum.cz
© Design, redakční systém Navi4D: WebDesignum.cz 2007 |