Hlavní menu:


Rozloučení s otcem Józefem

11.04.2010, autor: M. Mareš, foto A. Spišák, kategorie: Fotogalerie
Rozloučení s otcem Józefem

Dnešního rozloučení se zúčastnila celá farnost - kostel NPM byl zcela zaplněn. V homilii zmínil otec Józef smutnou situaci těch, kteří jsou zamilováni sami do sebe. Ten, kdo ale má opravdovou touhu Boha nalézt, ten to s pomocí Boží dokáže. "Blahoslavení, kteří neviděli, a uvěřili." (Jan 20,29).
Na závěr mše svaté poděkoval otec Józef farníkům za pětiletou spolupráci. Jménem farnosti poděkoval otci Józefovi M. Mareš (viz příloha), paní Brzobohatá předala kytici a J. Vosáhlo jízdní kolo, které farnost svému milému knězi věnovala. Jménem města vyslovil poděkování za rekonstrukce církevních památek v dosud nebývalém rozsahu člen městské rady P. Nechanický.
Otec Józef věnoval farníkům plakáty krásně zrekonstruované sochy P. Marie, u východu z kostela čekalo na každého koláčové pohoštění. Pro osobní loučení byla potom ještě příležitost na faře.

Podrobná dokumentace průběhu loučení - 381 prvotřídních fotografií - je k dispozici na níže uvedeném odkazu.

Fotogalerie je zde.

Ke stažení: Rozlouceni_Szeliga.pdf, 35 kB


Biblický citát na dnešní den
Bůh působí radost. (Ž 19,9)
Římskokatolická farnost - arciděkanství Mladá Boleslav | Tel.: 326 324 115 | E-mail: rkfarnost_mb@centrum.cz
© Design, redakční systém Navi4D: WebDesignum.cz 2007 |