Hlavní menu:


Setkání starších ministrantů

19.09.2012, autor: P. Kamil Škoda, kategorie: Ministranti

V pondělí 17.9. se uskutečnilo setkání starších ministrantů (12+). Během setkání jsme nacvičili praktický liturgický průběh prvních pátků, vyzkoušeli jsme si, jak zacházet a liturgicky používat kadidelnici (turiferář) a loďku (navikulář). Také jsme se pozastavili nad naším relikviářem Sv. Kříže.
Někteří ministranté si kvůli schůzce dokonce vzali dovolenou, aby ji nezmeškali, čehož si ostatní moc vážili. Byli jsme ale trochu zklamaní, že se nás nesešlo více (dohromady 4). Přesto jsme rádi, že budeme teď moci snad ještě lépe s vnitřní láskou přispět i k vnější oslavě Pána.


Biblický citát na dnešní den
Půjdu za tebou všude, kam půjdeš. (Lk 9,57)
Římskokatolická farnost - arciděkanství Mladá Boleslav | Tel.: 326 324 115 | E-mail: rkfarnost_mb@centrum.cz
© Design, redakční systém Navi4D: WebDesignum.cz 2007 |