Hlavní menu:


Svatba Anežky Kloudové a Jana Strašíka

21.09.2012, autor: M. Mareš, foto M. Mareš, kategorie: Fotogalerie
Svatba Anežky Kloudové a Jana Strašíka
Farnost doprovodila Anežku k udělení svátosti manželství

Sobota 15.9. byla významným dnem. Své ano si v našem kostele NPM řekli Jan Strašík a Anežka Kloudová. Radovat se a popřát požehnání přišla nejen naše farnost, ale též velice početná mládež z obou diecézí, ze kterých novomanželé pocházejí. Oddávajícím byl P. Pawel Szumilas. Svatební mši sv. sloužil P. Radek Vašinek, v promluvě vyjádřil vděčnost všem, kteří se na duchovní formaci novomanželů podíleli - rodičům, katechetům i přátelům. Na trati jsou novomanželé s tím správným strojvůdcem, se kterým se zaručeně neztratí.

Svatba Anežky

Svatba Anežky
21.09.2012 21:19:06

Biblický citát na dnešní den
Ovocem Božího Ducha je láska, radost. (Ga 5,22)
Římskokatolická farnost - arciděkanství Mladá Boleslav | Tel.: 326 324 115 | E-mail: rkfarnost_mb@centrum.cz
© Design, redakční systém Navi4D: WebDesignum.cz 2007 |