Hlavní menu:


Tříkrálová sbírka 2017

01.01.2017, autor: I. Kolínová, kategorie: Farní Charita
Tříkrálová sbírka 2017
Letos pro boleslavský hospic a Domov pro matky s dětmi v Jiřetíně

Tříkrálová koleda bude letos probíhat od pondělí 2.1. do neděle 8.1.  V pondělí a úterý v divadle před začátkem představení, ve středu odpoledne na Staroměstském náměstí během Zvonění do nového roku.  V odpoledních hodinách budeme koledovat od středy do pátku také v obchodních centrech, nejintenzivněji v pátek a v sobotu po celý den. Farní charita Mladá Boleslav má s letošní sbírkou dva záměry. Sbírka bude použita na pořízení lékařské odsávačky pro boleslavský Dům péče ČČK a na nákup dětské výživy a léků pro Domov pro matky s dětmi v Jiřetíně pod Jedlovou. Řady našich koledníků budou letos rozšířeny o žáky základních škol v Debři a Bezně.

Za Farní charitu Mladá Boleslav

Ivana Kolínová

Loňská koleda


Biblický citát na dnešní den
Náš Bůh nám dopřál, že se naše oči rozjasnily. (Ezd 9,8)
Římskokatolická farnost - arciděkanství Mladá Boleslav | Tel.: 326 324 115 | E-mail: rkfarnost_mb@centrum.cz
© Design, redakční systém Navi4D: WebDesignum.cz 2007 |