Hlavní menu:


Zdobení kostelů na Vánoce

23.12.2007, autor: Václav Novák, kategorie: Fotogalerie
Zdobení kostelů na Vánoce
čtvrtek 20.12. - neděle 23.12.

Malé testování fotoaparátu pro P. Radka a také zachycení atmosféry v kostele při zdobení na Vánoce...

Ve čtvrtek jsme začali s Jendou stavět hrubou konstrukci betlému. Pro jistotu jsme to jednou předělávali, páč se nám to zdálo divné. V pátek postupně docházeli někteří ze spolča. P. Pavel udělal (namodeloval) celou krajinku. A s Anežkou a P. Radkem jsme betlém dodělávali. A v sobotu jsme pokračovali už jen zase s Jendou a Martinem Blechou.

Fotogalerie je zde.


Biblický citát na dnešní den
Vůbec nepřísahejte! (Mt 5,34)
Římskokatolická farnost - arciděkanství Mladá Boleslav | Tel.: 326 324 115 | E-mail: rkfarnost_mb@centrum.cz
© Design, redakční systém Navi4D: WebDesignum.cz 2007 |