Hlavní menu:


Adventní duchovní obnova mládeže

10.12.2006, autor: Václav Novák, kategorie: Fotogalerie
1.-3. 12. 2006, Velké Hamry

Začátkem adventní doby se uskutečnila adventní duchovní obnova, kterou pořádal P. Pavel Mach. Toto víkendové setkání se uskutečnilo v chatové oblasti v náručí lesů kolem obce Velké Hamry u Liberce. Duchovní obnovu vedl spirituál pražského semináře, nám dobře známý, P. Zdenek Wasserbauer. Z naší farnosti se účastnili tři mladí. Převážně to byla však akce liberecké mládeže. Rád vzpomínám na chvíle strávené v nádherném tichu a míru přírody spolu s přáteli.
Fotogalerie je zde.


Biblický citát na dnešní den
Ovocem Božího Ducha je láska, radost. (Ga 5,22)
Římskokatolická farnost - arciděkanství Mladá Boleslav | Tel.: 326 324 115 | E-mail: rkfarnost_mb@centrum.cz
© Design, redakční systém Navi4D: WebDesignum.cz 2007 |