Hlavní menu:


Cyklopouť na Klokočku

03.10.2009, autor: M. Mareš, foto V. Pěnkavová, kategorie: Stalo se
Zvířetice byly polední zastávkou cyklopouti na Klokočku
Skauti putovali krásnou podzimní přírodou

Skautský oddíl, rozšířen o několik sympatizantů, dnes ráno pod vedením I. Kolínové a Kamzíka odstartoval od divadla směrem na Debř. Za necelou hodinu jsme již odložili kola v Podhradí a bez zaváhání se nám podařilo probojovat do hradního komplexu Zvířetice nejprudším možným výstupem. Po prohlídce zříceniny a několika hrách jsme překonali posledních 5 km na Klokočku. Kaple byla zcela zaplněná, z promluvy nás zaujalo polské přísloví - všechno pochopit znamená všechno odpustit. V sobotu byla uzavřena v kapli na Klokočce sezóna. P. Radek Jurnečka nás pozval na příští rok - každou první sobotu v měsíci. Po bohoslužbě nás čekalo obvyklé hradišťské předkostelní popovídání s pohoštěním čajem/kávou. Při zpáteční cestě jsme obdivovali překrásný dubový háj (vlevo od červené značky před Novou Vsí).

Klokočka

Klokočka
09.10.2009 20:21:14

Biblický citát na dnešní den
Vůbec nepřísahejte! (Mt 5,34)
Římskokatolická farnost - arciděkanství Mladá Boleslav | Tel.: 326 324 115 | E-mail: rkfarnost_mb@centrum.cz
© Design, redakční systém Navi4D: WebDesignum.cz 2007 |