Hlavní menu:


Nová evangelizace: dialog víry s dnešním světem

25.11.2010, autor: M. Mareš, kategorie: Duchovní
Pro plodnost hlásání evangelia se především vyžaduje hluboká zkušenost s Bohem

V nastávajícím adventu přichází nová papežova výzva každému věřícímu:

Křesťan nemusí být mediálně oslavovanou tváří, kterou budou televizní stanice zvát na rozhovory. Nemusí sledovat žebříčky popularity. Ale má být člověkem v plnosti. Člověkem, v jehož středu je srdce, které pláče s plačícími, raduje se s radujícími a vidí Krista v každém člověku. Nové motu proprio je tak výzvou především pro každého věřícího – aby žil opravdovým křesťanským životem a stal se tichým hlasatelem – tím, kdo káže svým životem. To je totiž to nejpřesvědčivější svědectví.

Podrobnější informace naleznete v přiloženém odkazu

» Přejít na článek Nová evangelizace: dialog víry s dnešním světem na webu www.christnet.cz.

Biblický citát na dnešní den
Vůbec nepřísahejte! (Mt 5,34)
Římskokatolická farnost - arciděkanství Mladá Boleslav | Tel.: 326 324 115 | E-mail: rkfarnost_mb@centrum.cz
© Design, redakční systém Navi4D: WebDesignum.cz 2007 |