Hlavní menu:


Otevřme městu nejen naše kostely, ale i naše společenství

22.05.2010, autor: M. Mareš, kategorie: Pozvánky
Pátek 28.5. 18.00-24.00

Otevřme městu nejen naše kostely, ale i naše společenství
V pátek večer otevřeme kostely v Mladé Boleslavi u příležitosti Noci kostelů. Podařilo se připravit zajímavý program, který bude probíhat celkem na čtyřech místech (kostel Nanebevzetí Panny Marie, kostel sv. Jana Nepomuckého, kostel sv. Havla, modlitebna Jednoty bratrské). Akce není pořádána pro nás, ale pro veřejnost – záštitu převzal primátor města. Noc kostelů je velikou příležitostí, jak představit městu nejen krásu kostela, ale i život křesťanského společenství . Oslovme své známé, spolupracovníky a spolužáky a pozvěme je na malou pouť – každý účastník obdrží Poutnický pas. Bloudit nebude nikdo – součástí pasu bude přesná navigace, kterým směrem se vydat, aby se poutník dostal k cíli.
Zajímavý program bude nejen v Mladé Boleslavi – více na www.nockostelu.cz.

V připojených dokumentech je detailní program Noci kostelů a tradice, na kterou Nocí kostelů navazujeme.

Ke stažení: Program Noci kostelů v MB, 976 kB; Křesťanská tradice v MB, 37 kB


Biblický citát na dnešní den
Vůbec nepřísahejte! (Mt 5,34)
Římskokatolická farnost - arciděkanství Mladá Boleslav | Tel.: 326 324 115 | E-mail: rkfarnost_mb@centrum.cz
© Design, redakční systém Navi4D: WebDesignum.cz 2007 |