Hlavní menu:


Pěší pouť k Božímu milosrdenství 2016

01.08.2016, autor: Daniel Kašpar, kategorie: Pouť
Reportáž z cesty

Ve dnech 9. -16. 7. 2016 Proběhl již osmý ročník pěší pouti k Božímu milosrdenství do Slavkovic u Nového města na Moravě.

Letošní ročník byl mimořádný hned ze dvou důvodů. První byl, že z naší farnosti se zúčastnily čtyři osoby. Kromě mé manželky a mě s námi putovala ještě Maruška Kloudová a Pavel Friedl. Druhý byl, že k tradičním třem proudům z Fulneku, Prahy a Hodonína, přibyl ještě čtvrtý proud z Českých Budějovic.

Cestou nás doprovázelo množství zážitků a Božího požehnání. Zažily jsme také veliké výkyvy počasí od extrémního horka, až po podzimní deštivý den. Přesto byla ve tvářích poutníků radost. Je až neuvěřitelné, jak blízko k sobě mají lidé po týdenním putování přesto, že se před tím vůbec neznaly.

Daniel

Bližší informace lze sehnat na: pout.cz


Fotogalerie


Fotogalerie zde a zde


Biblický citát na dnešní den
Vůbec nepřísahejte! (Mt 5,34)
Římskokatolická farnost - arciděkanství Mladá Boleslav | Tel.: 326 324 115 | E-mail: rkfarnost_mb@centrum.cz
© Design, redakční systém Navi4D: WebDesignum.cz 2007 |