Hlavní menu:


Svatomartinský lampionový průvod - 102 dětí

16.11.2010, autor: I. Kolínová, Foto A. Spišák, kategorie: Fotogalerie
Vydařená ekumenická akce MC Konvikt a MC Ovečka

Letošní ročník svatomartinského průvodu byl ve znamení velké účasti a krásného počasí. Vše proběhlo velmi hezky, spokojenost byla na straně pořadatelské i účastnické. Mateřská centra opět dokázala připravit zajímavou akci a oslovit tak i veřejnost. Připomenutí postavy sv. Martina citlivě pronesenou výzvou ke sdílení bylo velice zdařilé. Tak jako sv. Martin věnoval potřebnému polovinu pláště, tak bylo každé dítě vyzváno k oddělení poloviny premiového rohlíčku pro někoho blízkého. Nemyslet pouze na sebe bylo krásným duchovním poselstvím, ani vizuální stránka ale nepřišla zkrátka. Vzorné trasování pouti ve Štěpánce pomocí svíček a zejména opravdový sv. Martin na opravdovém koni byli zážitkem, který jistě vydrží i do příštího ročníku.
Za vzornou přípravu patří všem ekumenickým pořadatelům upřímné poděkování.

Fotogalerie je zde.


Biblický citát na dnešní den
Kdo ke mně přijde, toho neodmítnu. (J 6,35)
Římskokatolická farnost - arciděkanství Mladá Boleslav | Tel.: 326 324 115 | E-mail: rkfarnost_mb@centrum.cz
© Design, redakční systém Navi4D: WebDesignum.cz 2007 |